Zoe’s bar & grill

Baras restoranas „Zoe’s bar & grill” Vilniaus Senamiestyje veikia jau nuo 2006 m., kur nuo pat pradžių buvo itin atsakingai ir profesionaliai pasižiūrėta ne tik į vietos išskirtinumą interjero, meniu prasme, bet ir į šios vietos įgarsinimo sistemą.

STS suprojektavo įgyvendino šio visuomeninės paskirties statinio erdvės įgarsinimo ir apšvietimo sistemas.

 

Ypatingas šis projektas dar ir dėl to, jog tai buvo pirmasis įrengtas objektas bendradarbiaujant su prancūzų įgarsinimo įrangos ir sistemų gamintoju L-Acoustics”.

 

„Zoe’s bar & grill” buvo integruota moderniausia, įgarsinimo sistema tam laikotarpiui. Pagal vietos specifiką ir poreikius, atlikus skaičiavimus, STS specialistai čia integravo kryptines koksialines (kitaip vienaašes) „L-Acoustics” kolonėles. Tai technologija, kuomet žemų ir aukštų dažnių garsiakalbiai yra vienoje ašyje, taip garsas klausytoją pasiekia vienu metu iš visų kolonėlės komponentų. Tokios kolonėlės skirtos nedidelėms erdvėms, jų garso ištransliavimo ilgis nedidelis (iki 15 m.), todėl jos itin tinka barams, restoranams.

Visa „Zoe’s bar & grill” erdvė yra suskirstyta į tris sales. Pagal tai, garso sistema irgi yra suskirstyta į atskiras erdves. Tai suteikia galimybę atskirose zonose reguliuoti garsumą individuliai bei turėti tai zonai tinkamus akustinius nustatymus.

Sistema įrengta taip, kad galima leisti ne tik foninę muziką, bet ir rengti DJ grojimus.

Interjere suprojektuota ir įrengta speciali siena su tam laikotarpiui itin kūrybišku ir moderniu sprendiniu – per visą sieną integruotas kintančios dinamikos, spalvas keičiantis RGB LED apšvietimas.

Technologijos: Apšvietimo, įgarsinimo sistemų projekto parengimas ir įgyvendinimas.

Lokacija: Vilnius

Partneriai: L-Acoustics

Metai: 2006

Aukštaičių g. 6, 11341, Vilnius
mail@sts.lt
+370 615 51 755

Visorių g. 10, 08300, Vilnius

UAB „Scenos techninis servisas“
Aukštaičių g. 6, 11341, Vilnius
Įmonės kodas 120139389

PVM mok. kodas LT201393811
A/s Nr. LT517290099045030802
Bankas: AS „Citadele banka“, kodas 72900