Koncertiniai renginiai

Šio tipo renginiams pasiūlysime profesionalias linijinio masyvo kolonėles. Jų skleidžiamo garso kokybė įtikins net ir pačius išrankiausius klausytojus. Renginio formatą atitinkančias garso sistemas galima naudoti net pačiuose didžiausiuose koncertuose, o mažesniems koncertams pasiūlysime kiek mažesnes, bet tinkančias erdvę ir renginio atlikėjų reikalavimus audio sistemas ir jų aptarnavimą.

Reprezentaciniai renginiai

Galime pasiūlyti įvairias konfigūracijas puikiai tiksiančias bet kokiam reprezentacinio renginio formatui. Rengiant konferenciją prireiks mikrofono ir garso kolonėlių, kad jos dalyviai gerai girdėtų pranešėją, arba radio mikrofono su lankeliu, kad pranešėjas turėtų laisvas rankas. O parodai, inauguracijoms, pristatymams, madų demonstravimui, kurių metu naudojama foninė muzika ar kažkas netradiciško – parinksime tinkamą garso sistemą.

Sporto renginiai

Sporto renginiuose, kuomet reikia užtikrinti gerą vokalinę raišką jų komentatorių ir vedėjų pranešimams ir foninės muzikos sklaidą,  naudojame specialias audio sistemas.

Privatūs renginiai

Įranga kurią siūlome privatiems renginiams labai įvairi, tai ir paprasčiausius poreikius patenkinančios garso kolonėlės ir prabanga kvepiančios įmantresnės sistemos. Visos jos siūlomos su valdymo įranga, mikrofonais ir technine priežiūra renginio metu.