Švyturys BHouse gastro baras

Švyturys BHouse gastro baras

 

Švyturys BHouse gastro baras veikia 2018 metų vasarą rekonstruotos alaus gamyklos Švyturys brewery patalpose. Įspūdingas alaus darykloje įsikūrusio baro interjeras primena Niujorko industrines erdves: aukštos lubos, didžiuliai langai, o po grindimis matosi rūsys, talpinantis alaus brandinimo statines. Tai unikali, fotogeniška erdvė, kurią puošia meno kūriniai ir išskirtinės interjero detalės. Už stiklo sienos matosi veikianti alaus darykla. O didžiulės salės gale – scena, skirta koncertams, pasirodymams ar pokalbiams.

Įspūdingo dydžio erdvėje aukštomis lubomis baras išsidėstęs per du aukštus, tokia erdvė kėlė iššūkių garso sistemos įrengimui. Be to, reikėjo pasirūpinti ir patalpos akustika. Šiame bare Scenos techninio serviso (StS) specialistai suprojektavo ir įrengė apšvietimo ir garso sistemas, užuolaidas ir akustikos gerinimo priemones. 

Patalpoje suprojektuota ir įdiegta L-Acoustics garso sistema. Ją sudaro siauresnio kampo – ARCS FOCUS ir platesnio kampo – ARCS WIDE kolonėlės, taip pat įgyvendintas garso sistemos išplėtimas – sumontuotos L-Acoustics X8 kolonėlės. Šios kolonėlės naudojamos ir foniniam garsui. Bendrai vieningoje garso sistemoje įdiegti stiprintuvai-valdikliai su signalų procesoriumi L-Acoustics LA8. Papildoma įgarsinimo sistema įrengta antrame aukšte: L-Acoustics X5 kolonėlės ir stiprintuvas LA4.

Didelėje patalpoje stiklo sienomis iššūkių kėlė ir akustika. Patalpos akustikai gerinti buvo specialiai pagaminta Showtex užuolaida, sumontuotas elektra valdomas uždangos takas – užuolaida dengia vieną iš stiklo sienų. Be to, žiūrovų erdvėje pakabintos audiniu padegtos akustinės panelės Jocavi; gyvų pasirodymų metu scenoje taip pat naudojama galinė būgnininko sienelė iš Jocavi.

Koncertų ar vakarėlių metu šis baras gali tapti ir koncertų sale – čia įrengta integruota apšvietimo sistema. Apšvietimo prietaisai leidžia ir gražiai pašviesti kamerinį koncertą, ir sukurti atmosferą šokių vakarui. Sistemą sudaro Chauvet Professional Wash Zoom ir Slim Par prožektoriai, valdomi ChamSys šviesų valdymo pultu. Efektus sustiprina rūko mašina.

StS specialistai projektuoja ir specialiai pagal esamą erdvę pritaiko apšvietimo, įgarsinimo, akustikos gerinimo sprendimus restoranams ir barams, naktiniams klubams, nedidelėms koncertų erdvėms.

Technologijos: Apšvietimo sistema, įgarsinimo sistema, akustikos gerinimo priemonės.

Lokacija: Klaipėda, Lietuva

Partneriai: CHAUVET LIGHTING, CHAMSYS, L-ACOUSTICS, JOCAVI.

Metai: 2018

Aukštaičių g. 6, 11341, Vilnius
mail@sts.lt
+370 615 51 755

Pramonės g. 101, 11115, Vilnius
+370 615 12 787

UAB „Scenos techninis servisas“
Aukštaičių g. 6, 11341, Vilnius
Įmonės kodas 120139389
PVM mok. kodas LT201393811