Kaišiadorių kultūros centras

2015 m. vasarą Kaišiadorių rajono savivaldybės administracija pasirašė Kaišiadorių kultūros centro salės paprastojo remonto darbų rangos sutartį su UAB „Scenos techninis servisas“ scenos rekonstrukcijos darbams atlikti. Kaišiadorių kultūros centras telkia kūrybišką ir aktyvią Kaišiadorių miesto kultūros bendruomenę. Organizuoja edukacinę veiklą, įvairaus pobūdžio renginius, užtikrina mėgėjų meno vystymąsi, moderniosios kultūros bei profesionalaus meno sklaidą.

Iki 2015 m. įgyvendintas kultūros centro koncertinės salės modernizacijos projektas. STS atliko suprojektavo ir įgyvendino įgarsinimo, apšvietimo, video sistemų ir scenos mechanizacijos modernizaciją.

Garso sistema

Pasitelkus gamintojo „QSC” produkciją – suprojektuota ir įdiegta linijinio masyvo (line array) garso sistema. Čia integruotas modernus skaitmeninis pultas, kurio pagalba atsiveria plačios galimybės valdyti garso sistemą, ją pritaikyti įvairaus žanro atlikėjams ir operatyviai, patogiai dirbti garso operatoriui. Kartu sukomplektuotas scenos įrangos rinkinys: mikrofonai, stovai, laidai, scenos monitoriai.

Apšvietimo sistema

Salėje įdiegta moderni apšvietimo sistema, susidedanti iš klasikinių teatrinių prožektorių (plano convex), profilinių ir fresnel tipo („Spotlight”). Taip pat integruoti itin modernūs šviesos diodiniai (LED), profiliuojami, programuojami apšvietimo prietaisai (“Robe”).

Apšvietimo sistema nuo šiol yra valdoma skaitmeninio pulto pagalba, prie kurio papildomai sukomplektuoti jutimui jautrūs elementai (touch screen) įgalina šviesos dailininką operatyviai reaguoti į scenoje besikeičiantį veiksmą ir lanksčiai pritaikyti apšvietimo sistemą prie situacijos.

Video sistema

Kartu su apšvietimo sistema naujai įrengtas didelės galios ir raiškos video projektorius („Christie”) bei jam skirtas elektrifikuotas ekranas (nusileidžiantis ir pakylantis). Ši sistema integruota taip, kad veiktų išvien su apšvietimo sistema ir papildytų viena kitą bei tarnautų kaip scenografijos dalis reginiams.

Scenos mechanika

Salėje pakeisti apšvietimo sofitai („Prolyte group”), suremontuoti seni ir įrengti papildomai nauji kėlimo mechanizmai: sofitų trosiniai keltuvai ir priekinis uždangos takas, kabelių surinkėjai bei grandininiai priekinio apšvietimo tilto mechanizmai.

STS specialistai suprojektavo scenos draperijos išdėstymą ir pasirūpino jos gamyba (partneris „Showtex”), sumontavimu. Šis scenos draperijos komplektas ne tik papildo salės interjerą, yra nedegus bet ir gerina salės akustines savybes.

Papildomai sukomplektuotos dūmo ir rūko mašinos.

Technologijos: Apšvietimo, įgarsinimo, video ir scenos mechanikos sistemų modernizacijos projekto parengimas ir įgyvendinimas.

Lokacija: Kaišiadorys

Partneriai: QSC, ROBE, SPOTLIGHT, CHAMSYS, PROLYTE GROUP, SHOWTECH, CHRISTIE, WINWOOD

Metai: 2015

Aukštaičių g. 6, 11341, Vilnius
mail@sts.lt
+370 615 51 755

Pramonės g. 101, 11115, Vilnius
+370 615 12 787

UAB „Scenos techninis servisas“
Aukštaičių g. 6, 11341, Vilnius
Įmonės kodas 120139389
PVM mok. kodas LT201393811