Vilniaus lenkų kultūros namai

Vienos didžiausių lenkų institucijų Lietuvoje tikslas – lenkų bendruomenės kultūrinio gyvenimo organizavimas. VLKN veiklos kryptys – kultūrinis švietimas, lokalios meninės ir kultūrinės veiklos rėmimas. Šias kryptis įgyvendinant, organizuojami specialūs renginiai, parodos, susibūrimai.

 

STS suprojektavo ir įgyvendinimo VLKN salės scenos kėlimo mechanizmų ir draperijos sistemų atnaujinimą bei sukomplektavo ir sumontavo papildomą įrangą scenos apšvietimo sistemai.

 

Scenos kėlimo mechanizmai

Atnaujinat scenos mechanizaciją buvo pakeista kėlimo mechanizmų sistema. Sumontuoti:

  • grandininiai keltuvai;
  • santvara apšvietimo sistemos prietaisų tvirtinimui;
  • keltuvų valdymo sistema.

Keltuvai, gali būti perkeliami į kelias skirtingas pozicijas, priklausomai nuo veiksmo vykstančio scenoje poreikių bei atitinka aukščiausius saugumo reikalavimus.

 

Scenos draperija

VLKIN atnaujintas scenos užuolaidų komplektas (kulisai ir galinė uždanga). Naudojamas audinys – nedegi, atitinkanti visus aukščiausius saugumo reikalavimus medžiaga. Jos koloritas pritaikytas prie erdvės interjero.

Taip pat pasiūta ir sumontuota scenos pakylos užuolaida. Ji yra skirta uždengti scenos pakylą, esant poreikiui ir priklausomai nuo renginio pobūdžio. Yra lengvai pritvirtinama ir nuimama.

 

Apšvietimo sistema

STS sukomplektavo papildomą apšvietimo įrangą VLKN renginių apšvietimui įgyvendinti. Atsižvelgiant į vietoje vykdomas veiklas buvo parinktas programuojamų apšvietimo prietaisų komplektas su valdymo pultu bei kabelių sujungimo komplektas, leidžiantis keisti prožektorių pozicijas pagal renginio poreikį. Visi šviestuvai yra su šiuolaikiškais ir ilgaamžiais LED ir LED RGBW diodais.

Taip pat komplekte yra ir scenos efektus išpildanti rūko mašina. Komplektas tinkamas tiek koncertiniam, tiek teatriniam apšvietimui įgyvendinti.

 

 

Technologijos: Scenos mechanizacija, draperija, apšvietimo sistema ir jos valdymas.

Lokacija: Vilnius, Lietuva

Partneriai: PROLYTE GROUP, SHOWTEX, CHAUVET LIGHTING, CHAMSYS, SMOKE FACTORY

Metai: 2016-2017

Aukštaičių g. 6, 11341, Vilnius
mail@sts.lt
+370 615 51 755

Visorių g. 10, 08300, Vilnius

UAB „Scenos techninis servisas“
Aukštaičių g. 6, 11341, Vilnius
Įmonės kodas 120139389

PVM mok. kodas LT201393811
A/s Nr. LT517290099045030802
Bankas: AS „Citadele banka“, kodas 72900