Dieveniškių laisvalaikio salė

2013 m. atidarytas renovuotas Dieveniškių laisvalaikio salės pastatas. Senas, nušiuręs mūrinis namas pakeitė įvaizdį. Kartu buvo renovuota ir pati salė. Dieveniškių laisvalaikio salės pagrindinį renginių planą sudaro tradicinės kalendorinės šventės, atmintinų datų minėjimas, užsiėmimai miestelio gyventojams bei kiti koncertai.

STS užsiima ir mažų objektų pritaikymu bendruomeninėms ar visuomeninėms reikmėms. Naujai salei STS specialistai suprojektavo, sukomplektavo ir įrengė įgarsinimo, apšvietimo, video sistemas taip pat buvo integruota ir scenos draperija.

 

Čia sukomplektuota scenos įgarsinimo sistema yra mobili ir pritaikyta būti greitai ir lengvai vos  2 žmonių transformuota ir transportuota iš salės į lauką, ten vykstantiems renginiams. Todėl ji turi būti lengva, akustiškai lanksti ir pritaikoma prie tos erdvės, kurioje naudojama, taip pat sudaryta iš kuo mažiau komponentų, kad jos pasijungimas būtų nesudėtingas ir greitas.

Įgarsinimo komplektą sudaro: pagrindinė garsos sistema, scenos monitoriai, mikrofonai, stovai, laidai, valdymo pultas.

Modernią apšvietimo sistemą sudaro valdymo pultas ir LED RGB kintamos spalvos prožektoriai.

Visa video sistema ir valdoma per valdymo pultą. Salės nugarinėje dalyje yra sumontuotas elektrifikuotas (susivyniojantis) 4 m. pločio projekcinis ekranas bei projektorius, leidžiantis erdvę dekoruoti rodomais vaizdais, rengti konferencijas.

Salės dekoracinę funkciją atlieka STS specialistų suprojektuota ir pagamintas scenos draperijos komplektas, susidedantis iš draperijai pakabinti reikiamų mechanizmų ir priemonių. Pats draperijos audinys yra nedegus.

Technologijos: Įgarsinimo, apšvietimo, video sistemos ir scenos draperija

Lokacija: Dieveniškės

Partneriai: QSC, Chamsys, Showtex, Solaris

Metai: 2013

Aukštaičių g. 6, 11341, Vilnius
mail@sts.lt
+370 615 51 755

Visorių g. 10, 08300, Vilnius

UAB „Scenos techninis servisas“
Aukštaičių g. 6, 11341, Vilnius
Įmonės kodas 120139389

PVM mok. kodas LT201393811
A/s Nr. LT517290099045030802
Bankas: AS „Citadele banka“, kodas 72900