Koncertiniai renginiai

Koncertams dažniausiai naudojama daug apšvietimo prietaisų, o išmanūs, judantys LED technologijų prožektoriai yra privalomas akcentas. Be jų, koncertiniams renginiams galime pasiūlyti ir tradicinius teatrinio tipo prožektorius bei efektus kuriančią techniką: dūmų, rūko, putų mašinas.

Teatriniai renginiai

Šiam apšvietimo tipui būdinga aktorius ir dekoracijas išryškinanti šviesa scenoje, todėl tokiems renginiams dažniausiai naudojami tradiciniai teatrinio tipo prožektoriai. Priklausomai nuo spektaklio idėjos ar pobūdžio gali būti naudojami ir modernūs efektiniai prožektoriai. Turime didelį šių apšvietimo priemonių pasirinkimą.

Reprezentaciniai renginiai

Jei rengiate prezentaciją, konferenciją, madų demonstravimą, parodą, naujo produkto pristatymą ar kitą panašaus tipo renginį jums prireiks ir atitinkamos apšvietimo įrangos. Kadangi, reprezentacinių renginių tipų yra itin daug, kiekvienam tokiam renginiui galime pasiūlyti ir specifinį bei renginio formatą atitinkantį apšvietimą.

Sportiniai renginiai

Itin sparčiai populiarėjant įvairiems maratonams ar dviračių sporto varžyboms, vykstančioms tiek dienos metu, tiek naktį, didėja ir apšvietimo sistemų poreikis jiems. Apšviečiamos starto – finišo vietos, sportininkai, besiskinantys kelią link tikslo, apdovanojimų pakylos ir scenos. Visoms šioms pozicijoms galime pasiūlyti puikiai sportiniams renginiams tinkantį apšvietimo komplektą.

Privatūs renginiai

Galbūt norite įspūdingos šventės tik sau ir artimiesiems? Siūlome sceninio apšvietimo variantus įvairioms privačioms šventėms. Gimtadienio ar vestuvių šventė su profesionalia apšvietimo įranga tikrai taps išskirtine.

Netradiciniai renginiai

Dirbame ir su netradicinėmis apšvietimo sistemų instaliacijomis įvairiuose meno, muzikos festivaliuose ar specialiuose renginiuose. Naudojant specialų objektų apšvietimą, pastatai, sienos ar kiti statiniai tampa meno kūriniais.