Koncertų salės

Koncertų salės

Koncertų metu, kuomet didelis dėmesys skiriamas  scenografijai ir renginio vizualiajai pusei, instaliuojamos įvairaus formato LED sistemos, turinčios daugiausiai vizualinių galimybių tiek dėl savo dydžio, tiek dėl transliuojamo vaizdo raiškos, taip sustiprinančios pasirodymų efektą.

Koncertų salėse “gyvam vaizdui” transliuoti suprojektuojamos ir įrengiamos TV sistemos.

Kultūros centrai

Kultūros centrai

Įprastai kultūros centruose įrengiamas projekcinis vaizdo sistemos paketas, kuris išpildo konferencinius vietos poreikius arba tarnauja kaip scenografijos dalis. Atskirais atvejais įrengiamos profesionaliam kinui pritaikytos video sistemos.

Barai, restoranai, klubai

Barai, restoranai, klubai

Šiose erdvėse paprastai įrengiama didelio ir mažo formato TV sistemos, nedidelio formato LED ekranų ir mažo formato projekcinės sistemos, kurios paprastai naudojama vaizdo klipams, sporto varžyboms transliuoti arba kaip scenografijos dalis.

Kino salės

Kino salės

Čia instaliuojama kino projekcinė vaizdo sistema, kuri  gali būti ir standartinė ir galinti rodyti trimatį vaizdą.

Viešbučiai ir konferencinės salės

Viešbučiai ir konferencinės salės

Konferencijų salės vaizdo projekcinė sistema yra būtina, nes ji padeda pranešėjui prezentacijas pateikti taip, kad matytų visi auditorijoje susirinkę klausytojai.

Privatūs objektai

Privatūs objektai

Namų kinui vis populiarėjant, daugėja ir namuose įrengiamų mažesnio formato kino projekcinių sistemų įrengimas. Montuojamos tiek standartinės, tiek 3D sistemos, leidžiančios  kokybiškai mėgautis profesionaliu kinu ir namuose.