Krovininės platformos ir jų automatizacija

Krovininės platformos ir jų automatizacija

Įvairios paskirties objektuose ar šalia jų – integruojame sunkių krovinių liftus. Šie liftai gali būti naudojami tiek lengvųjų ir sunkiųjų krovinių, įvairaus svorio automobilių ir jų krovinių pakėlimui bei nuleidimui. Mūsų projektuojami ir sumontuojami liftai ir keliamosios platformos gali būti įvairaus formato, keliamosios galios, greičio. Taip pat jie gali turėti priežiūros sistemas, leidžiančias įrenginį kontroliuoti šią akimirką ir net gi nuotoliniu būdu.

Orkestrinių duobių automatizacija

Orkestrinių duobių automatizacija

Ši technologija labai panaši į krovinines platformas, bet naudojama pramogų versle. Mechanizmai yra itin pažangūs ir dirba daug tyliau nei krovininių platformų. Orkestrinės duobės dydis ir forma gali būti ne tik tradicinės stačiakampio formos, bet ir pritaikyta prie scenos lenktumo, kampuotumo. Galimas įvairus pakėlimo greitis ir atitiktis saugumo garantams.

Panaši technologija gali būti taikoma ne tik orkestrinių duobių automatizacijai, bet ir visos scenos ar jos dalių automatizacijai: pakylų, dekoracijų kilnojimui ar judėjimui horizontalia kryptimi.

Žiūrovų kėdės ir jų automatizacija

Žiūrovų kėdės ir jų automatizacija

Pilnam visuomeninio ar privataus naudojimo salės įrengimui galime sumontuoti žiūrovų kėdes. Įvairaus profilio ir modernumo. Visos mūsų siūlomos žiūrovų kėdės yra sertifikuotos, atitinka aukščiausius nedegumo ir nusidėvėjimo standartus.

Itin funkcionalus sprendimas – automatizuotos žiūrovų kėdės, kas suteikia galimybę transformuoti salę iš sėdimos į stovimą.

Viršutinė scenos mechanika

Viršutinė scenos mechanika

Viršutiniai kėlimo mechanizmai – viena iš neatsiejamų scenos technologijos dalių, kurių dėka pakeliamos ir nuleidžiamos konstrukcijos, dekoracijos ir pan. Kėlimo mechanizmų būna įvairių: paprasti rankiniai grandininiai keltuvai puikiai tarnauja garso sistemos pakabinimui, o  įmantresni elektriniai trosiniai keltuvai pasižymi ypač tylia eiga ir puikiai tinka dekoracinių štangų ar apšvietimo sofitų kilnojimui. 

Scenografijos ir atlikėjų pakėlimas

Scenografijos ir atlikėjų pakėlimas

Kėlimo mechanizmai gali kilnoti aktorius ir dekoracijas. Tokia įranga itin atgyvina pasirodymus, padaro juos patrauklesniais, tačiau tam reikia, kad ji  atitiktų aukščiausius saugumo reikalavimus.  Norint užtikrinti saugumą, tokio tipo pasirodymų metu kėlimo mechanizmų sistema, kaip ir jos valdymo pultas, turi veikti be priekaištų ir komandas vykdyti dideliu tikslumu. 

Scenos draperijos

Scenos draperijos

Tai ne tik scenos puošybos elementas, suteikiantis koncertų salei rafinuotumo, ji turi ir kitų funkcijų: uždengia reikiamas scenos tūrio sritis ir gali būti aktyvus scenos akustikos elementas. Kartu su scenos draperija, galime sumontuoti ir uždangos takus bei konstrukcijas scenos užuolaidų atvėrimui ar pakėlimui. Uždangos takai, priklausomai nuo salės dydžio ar modernumo, gali būti elektriniai arba mechaniniai.

Šokių dangos

Šokių dangos

Galime pasiūlyti universalią, tinkančią visiems šokių stiliams (baletui, pramoginiams, moderniems šokiams) arba specialiai adaptuotą konkrečiam šokių stiliui dangą.

Aliuminio santvaros

Aliuminio santvaros

Tai beveik nematomas, tačiau itin svarbus elementas bendroje scenos mechanikoje. Ant jų kabinama apšvietimo, video ir kitų sistemų įrangą. Jos taip pat gali būti dekoracinės priemonės objekto interjere. Priklausomai nuo objekto paskirties ar užsakovo pageidavimų aliuminio santvaros gali būti pilnai paslėptos arba tapti puikia modernaus interjero detale.

Modulinės grindų sistemos

Modulinės grindų sistemos

Kuomet reikia  choro pakylos, praplėsti sceną, ar tiesiog mažesnės transportuojamos pakylos – montuojame modulines grindų sistemas. Grindų sistema gali transformuotis, būti kelių lygių ir įvairių formų, priklausomai nuo kliento ir renginio poreikių.

Mechanikos valdymo pultai

Mechanikos valdymo pultai

Prie kiekvieno technologinio scenos mechanikos sprendimo pasiūlysime ir jo valdymo sistemą. Valdymo sistemas tiekiame kėlimo mechanizmams, uždangų takams, orkestrinėms duobėms, krovininėms platformoms ir automatinėms kėdžių sistemoms.

Aukštuminio montažo darbų įranga (Rigging)

Aukštuminio montažo darbų įranga (Rigging)

Mūsų specialistai gali padėti išsirinkti aukštuminiam montažui reikiamų asmeninių saugos priemonių komplektą.