Erdvių akustika

Erdvių akustika

Itin svarbus koncertinės patalpos rodiklis – jos akustika. Atsižvelgiant į planuojamą patalpos paskirtį, galimi keli technologiniai keliai, kaip tinkamai ją suformuoti.

Visa ko pagrindas – natūrali patalpos akustika. Jei nepavyksta jos tinkamai suformuoti arba jei reikalinga kad ji būtų kintama – pasitelkiamos papildomos mechaninės priemones (lubų ar jų segmentų pakėlimas, kėdžių automatizacija, užuolaidų ir akustinių panelių sistemos ir t.t.). Kita labai efektyvi priemonė – tai elektroakustinė sistema, atverianti papildomas galimybes akustikos pritaikymui įvairiems muzikiniams žanrams.

Jei iškyla poreikis – suprojektuojame ir įrengiame papildomą garso stiprinimo sistemą, kuri dar labiau suaktyvina akustiką. Taip pat galime suprojektuoti ir įrengti garso izoliaciją.

Sporto kompleksai

Sporto kompleksai

Sportinės paskirties kompleksų įgarsinimo sistemos yra daugiafunkcinės su daug atskirų zonų ir valdomos centralizuotai. Neretai tos zonos gali būti apjungiamos į vieną erdvę, kas reikalauja papildomų programavimo. Visi įrenginiai dažniausiai yra pakabinami. Pagrindiniai šios erdvės komponentai: paprastumas naudoti, daugiafunkciškumas.

Jei įgarsinimo sistema įrengiama baseine ar pirtyje, jai keliami ir atsparumo drėgmei bei kitoms aplinkos sąlygoms reikalavimai.

Koncertų salės

Koncertų salės

Dažnai koncertų salės turi kintamą dydį ir platų pasirodymų žanrų spektrą, todėl šioje erdvėje labai svarbus garso sistemos  universalumas ir mobilumas. Garso įranga turi būti patogiai permontuojama pagal pasikeitusį salės dydį, renginio tipą. Čia integruojama aukšto lygio technika, kuri turi užtikrinti tolygų visos auditorijos garso padengimą.

Kultūros centrai

Kultūros centrai

Kultūros centrų salės transformacija – minimali. įgarsinimo sistema montuojama stacionariai, pakankamai nedidelio tūrio ir mažo formato, neretai paslėpta ir integruota taip, kad negadintų bendro salės interjero ir scenografijos.

Teatrai

Teatrai

STS komanda integruoja garso sistemas tiek į istorines teatrų sales, pritaikydami jas šiuolaikiniams pasirodymams, kuomet į teatrą integravosi koncerto, miuziklo elementai, tiek  i visiškai naujų teatrų erdves.

Visais atvejais yra keliami Itin aukšti reikalavimai audio sistemos komponentų kokybei ir integravimui į salės architektūrą – kuo gali pasirūpinti STS komanda.

Barai, restoranai, klubai

Barai, restoranai, klubai

Klubų įgarsinimo sistema į šokių aikštelę kviesti turi visą naktį, drebindama ją ir neleisdama šokėjų miniai skirstytis iki pat ryto.

Restorane tvyro kita atmosfera, čia – svarbiau dalintis įspūdžiais ir ragauti puikius patiekalus, audio sistema neturi užgožti pokalbio, bet tikrai sunku įsivaizduoti restorano atmosferą, be kokybiškos foninės muzikos, sklindančios iš profesionalios įrangos. 

Viešbučiai ir konferencinės salės

Viešbučiai ir konferencinės salės

Viešbučių holuose, koridoriuose ir kambariuose Jus gali lydėti foninė muzika. Bene visi viešbučiai turi ir konferencijų sales. Jose itin patogu turėti įrengtą stacionarų konferencinį komplektą ar nešiojamą įgarsinimo komplektą, kurio pagalba rengti įvairius kitus renginius.

Kino salės

Kino salės

Šiose erdvėse garso sistemos yra specifinės, įrengiamos pagal specialius kino teatrų garso standartus. Jos pritaikytos išskirtinai tik kino rodymui, o ne koncertiniams pasirodymams.

Įrašų studijos

Įrašų studijos

Šiai patalpai būdinga tai, kad itin reikšminga yra jos akustika. Čia žiūrovas tik vienas – garso režisierius. Įrašams gaminti įrengtoje patalpoje sumontuojami pultai, mikrofonai, kolonėlės, kompiuterinė ir programinė įranga, muzikos atlikimui reikiami instrumentai.

Privatūs objektai

Privatūs objektai

Specialūs pageidavimai įsikūrinėjant namų įgarsinimo sistemą? Kaip tik turime gausią profesionalios įrangos, paprastiems vartotojams pasiūlą. Dažnai profesionali įranga puikiai tinka ir namuose, taip pat jos kiekiai nebūna tokie dideli. Galbūt norite įsirengti ir privačią kino studiją, ar profesionalią įgarsinimo sistemą įsirengti nuosavoje jachtoje, kad skrodžiant bangas atostogų metu, Jus blaškytų mėgstamas atlikėjas?

Parkai

Parkai

Vaikščioti po parką ir mėgautis ne tik grynu oru, bet ir relaksacine muzika, kodėl gi ne? Šiuo malonumu pasirūpinsime mes, mūsų įrengtos įgarsinimo sistemos puikiai veiks ne tik saulėtomis, bet ir po lietingų dienų, nes jos atsparios aplinkos sąlygoms. Gal įrenginėjate teminį parką, tuomet jums pasiūlysime akustines sistemas reaguojančias į judesį – vos tik užėjus į atskirą, skirtą kompozitoriui erdvę, tenai iš karto įsijungs jo sukurta muzika.

Netradiciniai objektai

Netradiciniai objektai

Nesvarbu ar tai būtų bažnyčia ar didžiulis logistikos sandėlis jeigu, jiems reikia įgarsinimo sistemos, mes ją ten įrengsime. Atsižvelgdami į pageidavimus ir norus nestandartiniams objektams pasiūlysime nestandartinius sprendimus!