Koncertų salės

Koncertų salės

Koncertų salėse itin svarbus apšvietimo sistemos universalumas, nes turi būti galimybė patenkinti įvairaus žanro renginių poreikius: nuo pasalinio garso atlikėjų iki daugiabalsio choro pasirodymų. Čia svarbus ne tik technikos kiekis, funkcionalumas, bet ir valdymo sistemos lankstumas, kuri turi adaptuotis prie skirtingų renginių scenarijų.

Kultūros centrai

Kultūros centrai

Kaip pastatai – kultūros centrai – yra klasikinio teatrinio formato, todėl ir apšvietimo sistemos pagrindas yra teatrinis apšvietimas, papildytas su programuojama šviesa. Apšvietimui reikalingas universalumas ir prisitaikymas, nes čia vyksta įvairaus formato renginiai. Paprastai valdymo sistemos montuojasi stacionariai.

Teatrai

Teatrai

Teatrai išsiskiria savo specifika tiek garsui, tiek apšvietimui. Čia reikia tylos ir subtilios šviesos, todėl ir apšvietimo sistemos yra montuojamos iš specialiai šiai erdvei pritaikytos technikos. Ji dirba tyliai ir išpildo specifinio, teatrinio apšvietimo poreikius. Jų integracija – sudėtingas procesas, kuriuo STS profesionalai gali pasirūpinti.

Barai, restoranai, klubai

Barai, restoranai, klubai

Šiame segmente gausi apšvietimo sistema įrengiama klubuose, kur svarbus didelis šviesų ir efektų kiekis. Svarbu, kad „klubinėtojai“ jaustųsi kaip patekę į patį geriausią vakarėlį mieste, kur šokių salę skrodžia bent keli lazeriai, valdomi prožektoriai nuolat keičia spalvas ir efektus.

Baruose ir restoranuose paprastai įrengiamos minimalesnės apšvietimo sistemos, papildančios vietos interjerą.

Muziejai

Muziejai

Muziejuose paprastai instaliuojama balta šviesa, kurios pagrindinės funkcijos – tinkamai apšviesti eksponatus. Svarbu geras eksponatu matomumas, slavos balansas, bei tai, kad sviesa neturi kenkti eksponatam, tam naudojami specialus prozektoriai. Svarbu čia ir prožektorių dizainas ir pakabinimo vieta ir jų mobilumas, keičiantis ekspozicijoms.

Architektūrinis apšvietimas

Architektūrinis apšvietimas

Įvairios paskirties netradiciniams objektams galime suprojektuoti ir integruoti poreikius pilnai patenkinančią apšvietimo sistemą. 

STS gali padėti įgyvendinti bet kokią apšvietimo sistemų instaliaciją lauke, nesvarbu ar tai būtų teminis parkas, atrakcionai, tiltas, fontanas, gyvenamasis ar industrinis pastatas, skulptūra.

Specialūs efektai

Specialūs efektai

Renginio vizualiajai raiškai padidinti ir efektui sustiprinti naudojami specialieji efektai. Jūsų erdvei galime sumontuoti stacionarias ir kilnojamas: dūmų, sniego, vėjo, ugnies, putų, burbulų, konfeti, CO2 mašinas.