VGTU Aula Magna salė

Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) – inovatyvus Lietuvos universitetas, kuriame taip pat verda ir itin aktyvus universiteto bendruomenės gyvenimas, persipinantis su visuomenės aktualijomis, todėl universitete gausu tiek vidinių, tiek ir visuomenei skirtų renginių.

Dėl modernios akademinės aplinkos VGTU erdves pamėgę ir renginių organizatoriai. Viena iš tokių erdvių – naujai įrengta Aula Magna salė, kurioje STS suprojektavo ir įdiegė apšvietimo sistemą su papildomomis galimybėmis.

StS suprojektavo ir įgyvendino VGTU Aula Magna salės apšvietimo sistemą

Pagal VGTU parengtą techninę užduotį buvo pateiktas projektinis pasiūlymas viešajame konkurse, kurio pagrindu buvo suprojektuota ir įrengta stacionari apšvietimo sistema, kurią naudojant būtų galima išpildyti pagrindinius Aula Magna salėje vykstančių renginių poreikius.

Šioje salėje dažnai vyksta ne tik konferencijos, tačiau ir kiti įvairūs renginiai, kurie neįsivaizduojami be profesionalaus apšvietimo.

Iškilusio poreikio patenkinimui STS specialistai darbo projekto rengimo metu suprojektavo ir sumontavo stacionarią apšvietimo sistemą su papildomomis galimybėmis: išmaniai pritaikyti pakabinimo sprendimai leidžia padidinti apšvietimo kiekį, jeigu to prireiktų pagal individualią renginio specifiką. Toks projekto įgyvendinimas pasireiškia kokybe ir universalumu.

Aula Magna salėje sumontuota:

  • 14 vnt. CHAUVET Rouge R2 Wash užliejančios šviesos programuojamų prietaisų;
  • 4 vnt. CHAUVET Rouge R3 Spot efektiniai, programuojami, siauro spindulio prožektoriai.

Apšvietimo įrangą valdo CHAMSYS QuickQ 30 valdymo pultas, su galimybe apšvietimo sistemos elementus valdyti ir planšete nuotoliniu būdu.

Priekinio apšvietimo prietaisai yra sumontuoti ant 2 juodų kvadratinių SIXTY82 santvarų, kurios yra 8 metrų ilgio. Santvaras su apšvietimo įranga kilnoja 4 PROLYFT grandininiai keltuvai. Prie jų suprojektuoti ir sumontuoti kabelių surinkėjai bei kabeliavimo sistema. Visa tai valdoma iš WINWOOD bevielio valdymo bloko. Kontražūriniam apšvietimui sukurti buvo suprojektuoti ir scenos zonos galinėje dalyje sumontuoti specialūs laikikliai apšvietimo prietaisų tvirtinimui.

„Pritaikytų sprendimų universalumas – itin svarbus aspektas renginių salei. Pavyzdžiui, šiuo atveju, esant poreikiui, santvaras galima naudoti ne tik apšvietimo įrangos pakabinimui, bet ir scenografijai. Taip pat svarbu paminėti tai, kad sistema yra mobili – tiek apšvietimo pultas, tiek keltuvai nepririšti laidais”, – įžvalgomis apie svarbius akcentus dalijasi STS projektavimo vadovas Julius Gružinskas.

Sklandžiam darbui – salės apšvietimo scenarijai ir profesionalus apmokymas

STS specialistai parengė labiausiai naudojamus apšvietimo scenarijus. Šie suprogramuoti ruošiniai itin palengvina sistemos valdymą – šviesos operatoriui tereikia pasirinkti tinkamiausią apšvietimo scenarijų pagal tuo metu salėje vykstantį veiksmą.

Visa įranga ir sistema sertifikuota pagal galiojančius normatyvus. Atlikti sistemos paleidimo darbai. Apmokytas vietinis personalas.

Technologijos: apšvietimo sistema, jos valdymo projektavimas bei instaliavimas. 

Lokacija: Vilnius, Lietuva.

Partneriai: CHAUVET Professional, CHAMSYS Lighting, PROLYFT, WINWOOD, SIXTY82

Metai: 2020

Aukštaičių g. 6, 11341, Vilnius
mail@sts.lt
+370 615 51 755

Pramonės g. 101, 11115, Vilnius
+370 615 12 787

UAB „Scenos techninis servisas“
Aukštaičių g. 6, 11341, Vilnius
Įmonės kodas 120139389
PVM mok. kodas LT201393811