Rąžė

Kultūros baras Rąžė

 

Kultūros baras Rąžė – viena iš senųjų Palangos vietų, kuriai buvo suteiktas naujas gyvenimas. Anksčiau čia buvo valgykla, o dabar jaukiose terasose šalia upės galima mėgautis geru maistu, žiūrėti kino filmus ir klausytis muzikos. Vakarais šokiai vyksta gryname ore, o naktį persikelia į istorinės Rąžės vidų – čia įrengtas naktinis klubas.

Garso įrangą šiame klube suprojektavo ir įrengė Scenos techninis servisas (StS). Išskirtiniam kurorto klubui parinkta ir išskirtinė, muzikos mylėtojams ir šokėjams puikiai pažįstama Funktion-One garso sistema.

„Norėjome sukurti kultūringą erdvę. Dieną čia vyksta įvairių renginių, bet žmonėms patinka ir naktinė kultūrinė dalis. Instaliavome aukščiausius standartus atitinkančią garso įrangą, o prie pulto kviečiame geriausius iš geriausių“ – sako Rąžės atstovas Vilius.
 

Funktion-One kolonėlės groja žymiausiuose pasaulio klubuose, o šį prekės ženklą nesunkiai atpažįsta garso gurmanai. Kolonėlės išsiskiria ne tik garso kokybe, bet ir išvaizda: sodri violetinė spalva ir skulptūriškas dizainas tapo jų skiriamuoju ženklu.  

Nedidelei Rąžės patalpai parinkta optimali, maloni ausiai Funktion-One sistema. Klubo garso sistemą sudaro: Evo 6E, Evo 6SH, BR221, F81 kolonėlės ir D serijos garso stiprintuvai. Inovatyvaus dizaino Evo kolonėlės optimizuoja garso dispersiją.

BR (Bass Reflex) serija tobulai tinka klubų patalpoms, BR221 – tai galingos žemųjų dažnių kolonėlės; komplektuojamos kartu su Evo serijos pakabinamomis siauresnio kampo kolonėlėmis sudaro puikią nedidelio klubo garso sistemą.

Funktion-One kolonėlių dizainas vienija formą ir funkciją, o estetiška išvaizda gražiai tinka kultūringai Palangos šokių aikštelei.

 

Funktion-One įranga nėra gaminama masiškai, ji skirta profesionalams, o įsigyti galima tik iš autorizuotų distributorių. StS – oficialus Funktion-One atstovas Lietuvoje. Mūsų specialistai padeda parinkti optimalų įrangos komplektą, instaliuoja įrangą ir ją suderina.   

Technologijos: Garso sistema.

Lokacija: Palanga, Lietuva

Partneriai: FUNKTION-ONE

Metai: 2022

Aukštaičių g. 6, 11341, Vilnius
mail@sts.lt
+370 615 51 755

Pramonės g. 101, 11115, Vilnius
+370 615 12 787

UAB „Scenos techninis servisas“
Aukštaičių g. 6, 11341, Vilnius
Įmonės kodas 120139389
PVM mok. kodas LT201393811