Stogų sistemos

Įvairaus formato renginiams siūlome didelį stogų sistemų pasirinkimą. Jos, atlaikančios dideles apkrovas, pagal poreikį, jūsų renginiui gali atlikti tiek apsauginę (nuo lietaus, saulės, svetimų akių), tiek technologinę (garso, šviesos, efektų, dekoro įrangos tvirtinimo) funkcijas.

Pakylos

Jūsų šventei galime pasiūlyti platų įvairius scenos pakylų variantus: laukui, vidui, įvairaus aukščio ir pritaikytas landšafto nelygumams. Pakylos gali būti komplektuojamos su kitomis sudedamosiomis dalimis: laiptais, turėklais, rampomis automobiliams ar neįgaliesiems.

Plačiau

Paviljonai

Didelėms, mažoms ar asmeninėms jūsų šventėms, ant pievos, aikštės ar pajūryje – pritaikyti įvairaus dydžio STS paviljonai. Paviljonai apsaugo nuo nenuspėjamų oro sąlygų ir kuria jaukią aplinką renginio dalyviams. Kartu montuojame specialias grindis, scenines pakylas, garsą, apšvietimą ir dekorą.

Plačiau

Operatorinės, bokšteliai ir gervės

Didesniųjų, masinių ar visuomeninių renginių metu, techninių komandų (garso, šviesos, TV, režisūros, video, efektų) darbui ir saugumui montuojame iš savų konstrukcijų operatorines ir bokštelius. Jie gali būti vieno, dviejų ar trijų aukštų ir sumontuoti pagal techninės renginio komandos dydį ir poreikius.

Plačiau

Žiūrovų tribūnos

Žiūrovų patogumui ir geresniam matomumui užtikrinti siūlome įvairius sprendinius: VIP žiūrovų zonas bei paprastas pakylas ant kurių galima pasistatyti kėdes, įrengti barus ar sustoti nenaudojant papildomų patogumo priemonių. Žiūrovų tribūnos gali būti sumontuotos ir uždengiamos stogu laikantis griežtų saugumo reikalavimų.

Plačiau

Minios kontrolės barjerai

Naudojami teritorijos aptvėrimui renginio metu arba atlikėjo atskyrimui nuo žiūrovų. Šios konstrukcijos garantuoja saugumą ne tik renginiui, jo organizatoriams ir atlikėjams, bet ir žiūrovams.Kartu su minios kontrolės barjerais galime pasiūlyti ir itin funkcionalius bilietų kontrolės vartelius, kurie padės jūsų renginiui našiau ir paprasčiau atlikti bilietų kontrolę.

Plačiau

Stendai

Tai įvairaus dydžio ir formato reklaminiai stendai ar mažesnės konstrukcijos, skirtos parodoms. Pritaikomi tiek vidaus, tiek lauko renginiams. Šiai dienai STS stendai su menininkų darbais yra ne kartą puošę Gedimino prospektą, Katedros aikštę ir daugelį kitų visuomeninių bei komercinių renginių.

Plačiau

Nestandartinės konstrukcijos

Tai viskas ką įsivaizduojate: TV komandos pakylos, įgarsinimo įrangos masyvų pakabino konstrukcijos, LED ekranų tvirtinimo rėmai, įmantriosios žiūrovų zonų konstrukcijos ir daug daugiau. Viską galime sukomplektuoti ir pritaikyti pagal jūsų poreikius. STS naudojamos konstrukcijos yra universalios – todėl bus sumontuotos būtent taip kaip Jūs pageidaujate ir leidžia saugumo reikalavimai.

Plačiau