Scenos mechanikos inžinerija

Scenos mechanikos inžinerija

Įmonėje dirbantys profesionalai padės įgyvendinti pačius originaliausius scenų sistemų ar konstrukcijų sprendinius tradicinėse erdvėse ir pačiose netradiciškiausiose vietose. Jums tereikės su savo idėja supažindinti STS inžinierių komandą ir jie konstrukciją suprojektuos pagal Europoje vyraujančius saugumo standartus, taip pat apskaičiuos apkrovas tenkančias konstrukcijai, kad renginys praeitų saugiai.

Kėlimo mechanizmų patikra

Kėlimo mechanizmų patikra

UAB “Scenos techninis servisas” yra vienintelė įmonė, turinti sertifikuotą kėlimų mechanizmų patikros servisą Lietuvoje. Patikrinti kėlimo mechanizmai yra registruojami sistemoje, taip pat jei riekia jiems suteikiama visa reikalinga priežiūra pašalinami gedimai ir parūpinamos papildomos dalys.

Apšvietimo inžinerija

Apšvietimo inžinerija

STS dirbantys meniški apšvietimo inžinieriai padės pasirinkti patį geriausią sprendimą įvairioms šventėms. Nepriklausomai nuo to ar norite itin prabangios ir sudėtingos sistemos, ar pačios paprasčiausios jums visada pasiūlysime maksimaliai poreikius atitinkantį variantą.

Įgarsinimo inžinerija

Įgarsinimo inžinerija

Teikiame ne tik garso įrangos nuomos, bet ir renginių įgarsinimo paslaugas. Renginio režisierių užmanymai, atlikėjų reikalavimai ar šventės formatas diktuoja skirtingus įgarsinimo iššūkius, kuriuos sprendžia STS profesionalų komanda.

Įrangos montažas

Įrangos montažas

Jei užsisakysite bet kurią įrangą iš STS, mes būtinai pasirūpinsime ir jos montažu ir demontažu. Jei reikalinga, galime pasirūpinti ir įrangos priežiūra renginio metu. Galbūt įrangą jau turite ir Jums trūksta tik jos sumontavimo ir priežiūros renginio metu.

Konsultacijos

Konsultacijos

Konsultuojame įvairiais įrangos parinkimo, išlaikymo, priežiūros ar garantijos klausimais. Jūsų patogumui į netradicinių sprendinių nereikalaujančius, nekompleksinius klausimus galime atsakyti ir telefonu.

Aukštaičių g. 6, 11341, Vilnius
mail@sts.lt
+370 615 51 755

Visorių g. 10, 08300, Vilnius

UAB „Scenos techninis servisas“
Aukštaičių g. 6, 11341, Vilnius
Įmonės kodas 120139389

PVM mok. kodas LT201393811
A/s Nr. LT517290099045030802
Bankas: AS „Citadele banka“, kodas 72900