SIEMENS ARENA

„Siemens“ arena – tai  pirmoji Lietuvoje tarptautinio lygio universali arena, kurioje vyksta didžiausi ir svarbiausi šalies pramoginiai, sporto ir verslo renginiai: pasaulinio garso ir vietinių žvaigždžių koncertai, tarptautinės įvairių sporto šakų varžybos, pasirodymai, teatro spektakliai, verslo seminarai ir kongresai. Šiandien „Siemens“ arena – vienas svarbiausių bei reikšmingiausių Lietuvos sporto, pramogų ir kultūros objektų, pelniusių šalies bei pasaulio pripažinimą.

STS įvertino, suprojektavo ir įgyvendino šios universalios arenos viršutinės scenos mechanizacijos ir scenos draperijos sistemą.

Arenos, talpinančios ~12 500 žiūrovų, viršutinės scenos mechanizacija ir scenos 32 sistema yra pritaikytos įvairaus tipo renginiams: koncertams, madų ir teatro šou, įvairių šakų sporto varžyboms, konferencijoms ir t.t.

Čia suprojektuota ir sumontuota:

  • 45 grandininiai elektriniai keltuvai;
  • 400 m. santvarų;
  • sukompletuota draperija, pritaikoma įvairiems salės dydžiams.

Šių priemonių dėka yra zonuojama arena: stacionariai įrengtų keltuvų ir santvarų bei pritaikomų užuolaidų pagalba suformuojama scenos erdvė pagal renginio tipą ir žmonių kiekį. Visi keltuvai yra valdomi STS suprojektuoto ir šiai sistemai sumontuoto valdymo pulto pagalba.

Taip pat įrengtos 29 mažesnės užuolaidų sistemos prie įėjimų į sektorius (iš koridoriaus erdvės į salę). Visa draperija yra nedegi, juodos spalvos.

STS įdiegė naują arenoje esančios TV sistemos galingo video kubo pakėlimo ir nuleidimo sistemą. Kubas buvo sunkesnis, nei planuota iš anksto, todėl numatyta pakėlimo sistema buvo nesaugi. STS įvertino situaciją ir sumontavo super galingus, po 5 tonas keliančius 4 pasaulinio gamintojo „Verlinde“ keltuvus. Taip pat buvo suprojektuotos ir integruotos papildomos saugumo priemonės kubo pritvirtinimui.

STS profesionalai konsultavo arenos statytojus dėl:

  • prie lubų esančių įrangos aptarnavimo takelių;
  • lubų inžinerijos – siekiant supaprastinti per renginius būtinus rigingo darbus.

Universaliai arenai sukomplektuotas reikiamas skaičius minios kontrolės barjerų, statomų prie scenos ir bilietų kontrolės tvorelių, statomų prie įėjimų į areną.

Technologijos: Apšvietimo, įgarsinimo ir scenos mechanikos sistemų modernizacijos projekto parengimas ir įgyvendinimas.

Lokacija: Vilnius

Partneriai: Prolyte group, Verlinde, Showtex

Metai: 2004

Aukštaičių g. 6, 11341, Vilnius
mail@sts.lt
+370 615 51 755

Visorių g. 10, 08300, Vilnius

UAB „Scenos techninis servisas“
Aukštaičių g. 6, 11341, Vilnius
Įmonės kodas 120139389

PVM mok. kodas LT201393811
A/s Nr. LT517290099045030802
Bankas: AS „Citadele banka“, kodas 72900