Restoranas TIME

Industrinis interjeras, pramoniniame loftų rajone. Restoranas „Time“, esantis viešbutyje „Comfort Hotel LT – Rock‘n‘roll Vilnius“, Kauno gatvėje nuo pat pradžių stebino visus: įsikūręs moderniame viešbutyje greitai tapo madingu ir itin lankomu. Iki „Time“ niekas Lietuvoje rimtai nežiūrėjo į viešbučių restoranus kaip į vietas skaniai pavalgyti. Interjeras taip pat stebino savo industriniu sprendimu – architekto užmanymu buvo paliktos atviros lubos su visais inžineriniais įrenginiais.

 

STS indėlis – apšvietimo sistema jos pakabinimo konstrukcija, projekto parengimas ir įgyvendinimas.

 

 „Scenos techninio serviso“ komandai teko įgyvendinti vieną pagrindinių architekto užmanymų – apšvietimui kabinti skirtas pertvaras pritaikyti interjerui taip, kad jos taptų išraiškinga interjero detale.

 

Šiam uždaviniui įgyvendinti iš aliuminio santvarų buvo sukonstruota apšvietimo pakabinimo konstrukcija, o ant jos pakabinti prožektoriai. Specialiai pasirinkti teatrinio tipo prožektoriai, kurie yra gali būti adaptuoti visuomeninių erdvių apšvietimui.

 

Santvara yra autonominė ir pritaikyta restorane vykstančių renginių papildomoms reikmėms. Ant jų galima kabinti papildomą apšvietimą, dekorą, garso įrangą.

 

Papildomos aliuminio santvaros su apšvietimu sumontuotos virš viešbučio „Comfort Hotel LT – Rock‘n‘roll Vilnius“ registratūros ir atlieka tokią pačią funkciją, kaip ir restorane: interjero dekoro, apšvietimo ir, poreikiui esant, kabinti papildomą techniką.

Technologijos: Apšvietimo sistema ir mechanizacija.

Lokacija: Vilnius

Partneriai: PROLYTE GROUP

Metai: 2017

Aukštaičių g. 6, 11341, Vilnius
mail@sts.lt
+370 615 51 755

Visorių g. 10, 08300, Vilnius

UAB „Scenos techninis servisas“
Aukštaičių g. 6, 11341, Vilnius
Įmonės kodas 120139389

PVM mok. kodas LT201393811
A/s Nr. LT517290099045030802
Bankas: AS „Citadele banka“, kodas 72900