Klubas OPIUM

Madingiausias šokių muzikos klubas OPIUM yra įsikūręs pagrindinėje Vilniaus barų gatvėje. Nestandartinis sprendimas – klubas buvo įrengtas II-ame aukšte, patalpose su dideliais atvirais langais į judrią Islandijos g. Interjero dizaineriams užduotis buvo sukurti patogią ir daugiafunkcinę erdvę, kuri dienos metu galėtų veikti kaip kavinė, o naktį – kaip klubas. Šiam tikslui pasiekti buvo pasirinkta erdvę formuoti keliais stambiais, architektūriškais objektais. Klubas/kavinė dalinasi į holą bei pagrindines dvi sales. Pagrindinėje erdvėje įrengtas medinis scenos tūris, baras su skulptūrišku LED šviestuvu-kubu. Lounge zonoje: medinis WC tūris, tampantis kiliminiu amfiteatru su antresole viršuje.

STS įgyvendino šio klubo įgarsinimo ir apšvietimo sistemas.

Įgarsinimo sistema

Klube sukomplektuota ir integruota moderni ir DJ itin vertinama pasaulinio gamintojo „Funktion-One” įgarsinimo įranga. Tai specialiai klubams ir juose vykstantiems šokių muzikos renginiams pritaikyta įranga, naudojama geriausiuose Europos klubuose.

OPIUM renginių specifika – šokių muzikos atlikėjų pasirodymai-vakarėliai, kuriuose muzika grojama su daug žemų dažnių ir publika yra itin arti kolonėlių, DJ pulto. Čia integruotas DJ setas su grotuvais, pultu, prie scenos ir erdvėje išdėstytomis garso kolonėlėmis. OPIUM klubo įgarsinimo sistema instaliuota taip, kad glaudus atstumas tarp DJ ir publikos garso prasme išliktų kokybiškas, o ir toliau nuo pulto esantys – taip pat galėtų mėgautis kokybišku garsu.

STS specialistams rekomendavus – buvo pagerinta ir natūrali patalpos akustika – integruotos į interjerą akustinės panelės.

 OPIUM integruota itin minimalistinė apšvietimo sistema, sušviečiant funkcinius taškus meniškai.

Technologijos: Įgarsinimo ir apšvietimo sistemų projekto parengimas ir įgyvendinimas.

Lokacija: Vilnius

Partneriai: Funktion-One

Metai: 2012

Aukštaičių g. 6, 11341, Vilnius
mail@sts.lt
+370 615 51 755

Visorių g. 10, 08300, Vilnius

UAB „Scenos techninis servisas“
Aukštaičių g. 6, 11341, Vilnius
Įmonės kodas 120139389

PVM mok. kodas LT201393811
A/s Nr. LT517290099045030802
Bankas: AS „Citadele banka“, kodas 72900