Kompleksiniai integracinių projektų sprendimai ir jų valdymas

Kompleksiniai integracinių projektų sprendimai ir jų valdymas

Scenos techninis servisas – tai viena iš nedaugelio Lietuvoje veikiančių įmonių, kurios siūlo kompleksinius objektų instaliacijų sprendimus.

Atsižvelgdami į patalpą, jos ir užsakovo poreikius, renginių, vykstančių joje, tipus – galime suprojektuoti būtent tai erdvei tinkančią įgarsinimo, apšvietimo, mechaninę, scenos ir video sistemas. Jos ne tik sąveikaus tarpusavyje, bet ir su kitomis pastato sistemomis (elektros, priešgaisrinėmis ir kt.). Parengę integracinį projektą pasirūpinsime ir jo įgyvendinimu,  instaliuosime visą reikalingą įrangą, parengsime dokumentaciją ir apmokysime personalą.

Inžinerinis projektavimas

Inžinerinis projektavimas

Viena iš STS veiklų – inžineriniai projektavimo darbai. Daugeliui erdvių reikalingas naujų ir jau esamų sistemų adaptavimas. Mūsų specialistai integravimo procese įvertina visų sistemų specifiką ir inžineriniuose brėžiniuose jau pateikia sprendinius, kurie suderinti su mūsų projektuojamos įrangos apimtimi (scenos mechanikos, apšvietimo, įgarsinimo, video) ir su kitomis inžinerinėmis sistemomis.

Konsultacijos techniniais klausimais

Konsultacijos techniniais klausimais

Kyla dvejonių, norite pasikonsultuoti? Kviečiame užpildyti UŽKLAUSOS FORMĄ.

Gavę jūsų užklausą, susisieksime ir pasiūlysime sprendimą.

Akustinių projektų rengimas ir akustiniai skaičiavimai

Akustinių projektų rengimas ir akustiniai skaičiavimai

Itin svarbus koncertinės patalpos rodiklis – jos akustika. Atsižvelgiant į planuojamą patalpos paskirtį, galimi keli technologiniai keliai, kaip suformuoti tinkamą salės akustiką.

Visa ko pagrindas – natūrali patalpos akustika. Jei nepavyksta jos tinkamai suformuoti arba jei reikalinga kad ji būtų kintama – pasitelkiamos papildomos mechaninės priemones (lubų ar jų segmentų pakėlimas, kėdžių automatizacija, užuolaidų ir akustinių panelių sistemos ir t.t.). Kita labai efektyvi priemonė – tai elektroakustinė sistema, atverianti papildomas galimybes akustikos pritaikymui įvairiems muzikiniams žanrams.

Jei iškyla poreikis – suprojektuojame ir įrengiame papildomą garso stiprinimo sistemą, kuri dar labiau suaktyvina akustiką. Kaip atskirą elementą galime suprojektuoti ir įrengti garso izoliaciją.

Kėlimo mechanizmų projektavimas, gamyba ir sertifikavimas

Kėlimo mechanizmų projektavimas, gamyba ir sertifikavimas

STS projektuoja ir įrenginėja įvairaus tipo kėlimo mechanizmus (viršutinės ir apatinės mechanizacijos bei trosinius ir grandininius), kurie gali būti itin modernūs, siekiantys pačius aukščiausius saugumo standartus ir turintys  kompleksines valdymo sistemas.

Tokios kėlimo sistemos gali būti naudojamos scenos elementų dinamikai renginio metu. Taip pat industrinėje ir personalinėje erdvėje: automobilinių bei krovininių platformų pakėlimas, sienų pertvarų bei kėdžių transformavimas ir t.t.

STS – yra sertifikuotas kėlimo mechanizmų patikros servisas. Atliekame kėlimo mechanizmų patikrą ir jei reikia – jų remontą ir sertifikavimą.

Objektų instaliavimo darbai

Objektų instaliavimo darbai

STS instaliuoja įvarius koncertinės, kultūrinės, pramoginės paskirties objektus. Sumontuojame sistemas, kurios sklandžiai funkcionuoja su kitomis pastate esančiomis sistemomis.

STS – dirba išdirbto serviso principu: atliekame visus projektavimo,  pajungimo darbus, parengiame dokumentaciją, sertifikatus ir apmokome personalą kaip tikslingai ir saugiai naudotis įrenginiais bei sistemomis. Mūsų specialistai turi visas reikiamas kvalifikacijas ir atestacijas atlikti tokio pobūdžio darbus.

Personalo apmokymai

Personalo apmokymai

Po objektų instaliacijų ar tiesiog įsigijus STS platinamą įrangą visada apmokome ir techninį personalą, kuris vėliau bus atsakingas už įrangos eksploataciją.  Paaiškiname bei praktiškai parodome kaip elgtis su prietaisais, kad užtikrintumėte maksimaliai efektyvų įrangos naudojimą.

Taip pat parengiame įstatymiškai reglamentuotą prietaisų ir sistemų naudojimo unikalią dokumentaciją.

Užklausos forma

Kviečiame užpildyti šią užklausos formą, kuri leis mums tiksliau suprasti ko jūs pageidaujate.
Taip pat galėsime užtikrinti, kad su jumis susisieks jums rūpimą sritį kuruojantis mūsų darbuotojas.

Anketa

Aukštaičių g. 6, 11341, Vilnius
mail@sts.lt
+370 615 51 755

Visorių g. 10, 08300, Vilnius

UAB „Scenos techninis servisas“
Aukštaičių g. 6, 11341, Vilnius
Įmonės kodas 120139389

PVM mok. kodas LT201393811
A/s Nr. LT517290099045030802
Bankas: AS „Citadele banka“, kodas 72900